Przejdź do treści strony
Przekraczamy granice - Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt pn. „Na granicy na krawędzi” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska.

    • PL
    • EN
    • CZ

Podnoszący poziom adrenaliny tor przeszkód w kompleksie sportowym na Dolnych Morawach jest częścią produktu sportowego Na granicy na krawędzi.
Za pokonanie łącznie 7 przeszkód uczestnik otrzyma pieczątkę na karcie rowerzysty, zyskując tym samym zniżki i korzyści.
W kompleksie sportowym można przenocować w namiocie, pod zadaszeniem lub w przyczepie kempingowej. Jest dostępne zaplecze sanitarne i gastronomiczne.
Współrzędne GPS kompleksu sportowego Dolní Morava: 50.1196822N, 16.7991886E

Ośrodek górski Dolní Morava oferuje szeroką gamę zajęć dla rodzin z dziećmi i wymagających sportowców przez cały rok. Latem popularna jest trasa trekkingowa z podejściem do wododziału trzech mórz na Králický Sněžník (1423 m n.p.m.). Znajduje się tam posąg słonia patrona, ścieżka w chmurach, trasy dla rowerów górskich. Zimą ośrodek oferuje narciarstwo, narciarstwo biegowe i saneczkarstwo na wielu trasach zjazdowych. Hotele oferują całoroczny relaks i wellness.

 

Przewiń do góry